subscribe
POWIĘKSZ SWÓJ INTERES
Zadzwoń teraz : +48 603 213 680
Oferta

Tworzenie stron

Tworzenie stron WarszawaTWORZENIE STRON

Każdy pomysł na biznes dostaje skrzydeł wraz z uruchomieniem profesjonalnie zaprojektowanej strony. Internet zmienił sposób prowadzenia biznesu. Twoja strona www jest bramą do nowych możliwości biznesowych.
Bez strony www profesjonalnie zaprojektowanej oraz zoptymalizowanej pod wyszukiwarki i przeglądarki internetowe, Twoja firma nie dorównuje konkurencji a co gorsza jej nie wyprzedza.

Niektórzy klienci, kontrahenci, potencjalni inwestorzy traktują Twoją stronę jako wykładnik Twojego profesjonalizmu w biznesie.

Obecność online jest koniecznością dla każdej firmy. Pomaga ona kontrolować swoją pozycję wobec konkurencji lub zapewnić dominującej pozycji na rynku. Nie tylko ważne, aby odzwierciedlać strategię biznesową firmy poprzez swoją stronę internetową, ale równie ważne jest zaangażowanie potencjalnych klientów i partnerów do rozmowy.

Strona www jest dla firmy tym, czym jest witryna / wystawa dla tradycyjnego sklepu – tym, co niektórzy uważają pierwsze wrażenie a czasem ostatnie wrażenie.

Jeśli nie ma Cię w Internecie to w ogóle nie istniejesz… nie istniejesz w biznesie, aż do momentu zaprojektowania witryny internetowej.
Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości, funkcjonalnych projektów stron internetowych w bardzo przystępnych cenach.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i pomagamy przekształcić Państwa cele i pomysły na obecność w sieci. Cenimy lekkość i prostotę designu – przejrzystość i czytelność informacji to nasza dewiza …

W chwili obecnej – ze względu na algorytm Google oraz wysokie wymogi co do bogatego linkowania wewnętrznego sugerujemy budowę stron firmowych na zaawansowanych silnikach WordPress z wtyczkami SEO i dodatkową optymalizacją.

Takie rozwiązania tworzą duże możliwości późniejszego pozycjonowania stron jednocześnie ograniczając znacznie koszty wprowadzenia fraz kluczowych do TOP10 wyszukiwarek.

Typowy serwis :

- strona firmowa

- portal branżowy

- strona multibranżowa ( wiele branż lub artykułów rozbieżnych merytorycznie )

- rozbudowana strona firmowa z formularzami i galeriami

to koszt około 3500 brutto
a czas realizacji
zaczyna się od 7 dni roboczych.

W cenę wliczone jest także szkolenie online z zakresu użytkowania panelu CMS (Content Magement System) czyli panelu zarządzania treścią.

W koszt strony wliczone są częściowe usługi scriptwriting’u – czyli pisanie tekstów w okrojonej cialis 5mg formie lub poprawa tekstów dostarczonych przez klienta.

Nie wliczone jest natomiast zaawansowane retuszowanie i obróbka dostarczonych zdjęć oraz zakup legalnych zdjęć ze stock’ów polskich i amerykańskich.

Portfolio